Privātuma politika

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā Tārgales pagasta zemnieku saimniecība "Kļavas" izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat sazinoties ar e-pasta starpniecību vai iegādājoties preces vai pakalpojumus mūsu interneta veikalā. Kad Tārgales pagasta zemnieku saimniecība "Kļavas" lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs, Tārgales pagasta zemnieku saimniecība "Kļavas", turpmāk saukts kā Pārdevējs, un persona, kas apmeklē interneta veikalu, turpmāk saukts kā Pircējs.

Pārdevējs ir tiesīgs apstrādāt šādus Pircēja personu datus:

 • Informāciju par interneta veikala www.klavubites.eu apmeklēšanu un izmantošanu;
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Pircēju un Pārdevēju; 
 • Informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos Pārdevēja izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt Pārdevējam.

Pārdevējs var izmantot Pircēja personas datus, lai:

 • Nodrošinātu Pircējam iespēju izmantot www.klavubites.eu pieejamos pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājaslapu www.klavubites.eu;
 • Personalizētu sniegtos pakalpojumus;
 • Nosūtītu Pircējam paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Pircējam e-pasta ziņojumus, kuriem tas ir pieteicies;
 • Nosūtītu Pircējam jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Pircēja jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.klavubites.eu
Pircēja personas datu nodošana trešajām pusēm:

 1. Preču piegādātajiem – vārds, uzvārds, e-pasts, telefona nr., piegādes adrese;
 2. Pārdevējam ir pienākums sniegt informāciju par personas datiem tiesībsargājošām iestādēm, tiesai vai citām valsts un pašvaldības iestādēm, ja tas izriet no normatīvajiem aktiem;
 3. Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.klavubites.eu apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.klavubites.eu. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.klavubites.eu, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.

Sīkdatnes:

Mājaslapā www.klavubites.eu tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu interneta veikalu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis interneta veikalā. Izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu Pircēja personīgo informāciju un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.

Datu drošība un datu labošana:

 1. Visi Pircēja personas dati, kas kļuvuši zināmi Pārdevējam, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.
 2. Pircējam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.
 3. Pircējam ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz e pasta saites vai nosūtot informāciju uz e-pastu: [email protected];
 4. Pārdevējs neuzņemas atbildību par jebkādu nesankcionētu piekļuvi personas datiem un/ vai personas datu zudumu, ja tas nav atkarīgs no Pārdevēja, piemēram, Pircēja vainas un/ vai nolaidības dēļ.

Citi:

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.klavubites.eu, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.klavubites.eu privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi [email protected].Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos