Lietošanas noteikumi

DISTANCES LĪGUMS

Tārgales pagasta zemnieku saimniecība "KĻAVAS", 
Reģ. Nr. 41201014584
Banka: AS Citadele banka
Konta Nr. LV68PARX0023397510001
Adrese: Ventspils novads, Tārgales pagasts, "Kļavas", LV-3621
PVD reģ. Nr. 061749

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu un daudzumu. 
Pēc apmaksas veikšanas klientam tiek izsūtīts apstiprinājuma e-pasts par pirkuma izpildi.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci:

  1. Ar interneta veiklā iestrādātajiem maksājuma rīkiem izmantojot Visa/MasterCard, Swedbank, Citadele, SEB banka vai Luminor bankas kartes;
  2. Apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta;
  3. Preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā, Ventspils novada, Tārgales pagasta, "Kļavās" vai pēc iepriekš norunātas piegādes Ventspils pilsētas robežās.

Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trīs preces saņemšanas veidiem:

  1. Piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību visā Latvijā: 3.00
  2. Preču izņemšana noliktavā pēc iepriekšēja pieraksta: bezmaksas
  3. Preču piegāde Ventspils pilsētas robežās pēc iepriekš norunāta laika: bezmaksas

Ar Omniva pakomātu starpniecību preču piegāde tiek īstenota 14 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. 

Preču piegāde Ventspils pilsētas robežās tiek īstenota 1-2 darba dienu laikā pēc iepriekšējas saskaņošanas ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 29364889, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam Ventspils novada, Tārgales pagasta, "Kļavās" vai pēc iepriekšējas vienošanās ar pakomāta starpniecību. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • prece ir tikusi tīši bojāta;
  • prece ir tikusi izlietota vai preces neatbilstošas uzglabāšanas rezultātā tā ir bojāta;

Ja preces atteikums ir pamatots un prece tikusi nogādāta atpakaļ pie Pārdevēja, Pircējs saņem naudas atgriešanu uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu 30 kalendāro dienu laikā no preces atgriešanas brīža. Ja prece tiek atgriezta pie Pārdevēja tieša kontakta veidā, nauda par preci tiek atgriezta saņemšanas brīdī.   

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Strīdu risināšana

  1. Visus strīdus, kas radīsies starp Pircēju un Pārdevēju, vai kas radīsies saistībā ar Preču pirkumiem, Puses centīsies risināt savstarpēju sarunu vai sarakstes veidā ar mērķi panākt abpusēji izdevīgu un pieņemamu risinājumu.
  2. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās LR tiesā, ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.)

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos